REFERENCE ABSOLVENTŮ

Jirka Novák

majitel úspěšné firmy

Alena Marcineková

masérka a kraniosakrálna terapeutka

Vedela som, že raz budem súčasťou Vision Questu. Keď sa táto myšlienka, alebo skôr vízia ku mne čoraz viacej predierala, prišla informácia, že Petr otvára „brány“ aj nám ženám na slovenskom VQ.
Akosi spontánne som sa ihneď prihlásila s dôverou, že toto je ten VQ, ktorý chcem zažiť.
Petr je človek, ktorý má prirodzenú schopnosť ľudí viesť a načúvať im, vytvára pocit jedinečnosti a bezpečia pre každého, kto sa rozhodne byť v jeho „poli“.
Vision Quest si ma zavolal sám a tiež miesto, kde sa konal v lete 2021, bolo pre mňa veľmi dôležité a jedinečné.
Začal sa pre mňa už prihlásením v máji, príprava bola veľmi podporujúca a detailná, proces hlbokej premeny bol spustený a ja som veľmi vďačná, že som načúvala svojej intuícii a nechala sa viesť nielen samotným procesom, ale aj skúsenými sprievodcami.
Vďaka VQ som našla ďalšie kvality svojho JA a krásne nové hlboké priateľstvá.

Alena Marcineková odporúča vision quest
Alena Marcineková odporúča vision quest

Richard Šufliarsky

Head of ECM unit at Datalan

Vision Quest som si prežil v lete 2020. Pod Petrovým vedením mi to všetko dávalo zmysel a zapadalo do seba ako skladačka. Vyhovuje mi jeho priamočiarosť a navádzanie na kladenie si tých správnych otázok. Oceňujem spôsob prípravy a spätnú väzbu po návrate z Vision Questu. Pomohol mi pozrieť sa na veci z toho správneho uhla a ukázal mi to čo som prehliadal, alebo nie celkom vnímal.

Viktor Mašíček

programátor a freediver

Vision Quest pod Petrovým vedením pro mě byl zásadním životním milníkem, i díky společné kvalitní přípravě a integraci. Hlavní však je, že je skvělý člověk a do své práce dává srdce, což mi na mé cestě obrovsky pomohlo a pomáhá. Z Petra zkrátka vždy cítím autentickou otevřenost ke všem.

Alena Marcineková odporúča vision quest
Alena Marcineková odporúča vision quest

Anna Žuffová

VQ mi priniesol do života veľa uvedomení a zážitkov. Dopriala som si dlhší nerušený čas iba pre seba.

Rozhodla som sa pre túto formu z viacerých dôvodov. Hnala ma túžba upratať si myšlienky vo svojom tempe. Pripomenúť si svoje dary. Zvedomiť zámery. Určiť nové. To všetko a ešte omnoho viac sa mi tam podarilo.

Ďakujem Petrovi a všetkým ostatným za láskavé vedenie, vytvorenie prostredia dôvery, za ochotu vždy pomôcť a vypočuť.  Pred prihlásením som mala otázniky, či je to ok pre ženy, ale vedela som, že tam ísť chcem. Hneď od nástupu som vedela, že je to pre mňa dobré miesto a cítila som sa veľmi prirodzene.

V tom nádhernom prostredí, obklopená mne srdcu blízkymi ľuďmi, som prežila veľa radosti a opäť viac spoznala samu seba.

Niekedy riešime všetko možné, naoko veľmi dôležité, len preto, aby sme nemuseli tak naozaj úprimne pozerať na svoj život, stretnúť sa sami so sebou… VQ je dobré zastavenie a všetkým ho odporúčam.

Pavel Vojtěchovský

vedoucí týmu a analytiky, programátor

Petr dokáže vytvořit atmosféru naprostého bezpečí a porozumění. Jeho životní zkušenosti, znalosti a praxe mu umožňují přijimat nás takové jací jsme. Právě proto je možné mu svěřit svá trápení, získat porozumění a pak společně nalézt kroky, které vedou k cíli. Otevřenost, upřímnost, porozumění a nadhled jsou vlastnosti, které spolu s vnitřní silou a empatií dělají z Petra člověka, který má mou plnou důvěru. Osobně oceňuji především jeho praktický přistup. Osobně získané a každou buňkou těla prožité zkušenosti, jsou pro skutečné změny v životě ideální. Já jsem díky praktickým cvičením, kterými nás Petr provedl, pochopil, v čem spočívají mužské kvality. Díky jeho vedení jsem našel způsob jak překonat samotu a tvořit opravdová hluboká přátelství. Našel jsem opět sílu, směr a radost v životě. A na závěr, podle mého názoru, to nejdůležitější: Petr tuhle práci dělá RÁD.

Pavel Vojtěchovský
Alena Marcineková odporúča vision quest

Ronald Dinga

Vision Quest ma sám privolal. Bolo to vnútorné silné volanie k dobrodružstvu.

Petr ma začal sprevádzať v živote v programe pre mužov počas lock down online, kde som mal možnosť ho spoznať cez obrazovku. Už vtedy som vnímal jeho schopnosť vidieť do duše človeka. Keď nám ponúkol možnosť zúčastniť sa Vision Questu, tak som to s nadšením prijal. Množstvo nezodpovedaných otázok v mojom živote, ma priam tlačili. Počas stretnutí s Petrom online som vnímal, že od neho dostávam to, čo som dovtedy od nikoho nedostával  dôvera, bezpečný priestor, porozumenie, mužské pohladenie, podpora, láska… Vedel som, že budem v dobrých rukách. A tak sa aj stalo.

10 dní strávených v kruhu dôvery pod vedením Petra mi umožnilo nahliadnuť do seba, odpútať sa od vonkajšieho sveta a dostal som príležitosť odhaliť jeden z mojich kľúčových vzorcov správania, ktoré ma sprevádzali až do súčasnosti. Mohol som sám so sebou stráviť 4 dni, spoznávania samého seba a rozpamätávania sa na to, na čo som v tlaku okolia/vonkajšieho prostredia zabudol. A to je to kto som. Sám seba som potlačil mimo seba do externého sveta. To čo som o sebe zistil vo svojej samote, som po 4 dňoch v lese, mohol bezpečne vyzdieľať a bezpečne dostať von zo seba aj formou plaču v kruhu bezpečia s ostatnými účastníkmi. Takto som vedel zo seba zhodiť obrovský balvan, ktorý som dlhé roky nosil na pleciach.

VQ mi dal možnosť vidieť to čo by som možno nikdy inak nezbadal, alebo by to možno tvalo ďalšie roky, kým by som to zbadal, alebo si to uvedomil. Petr nás na tejto ceste fantastiky láskavo a rozvážne sprevádzal, poskytol nám bezpečie, previedol nás prípravou a pomohol nám pretaviť naše prežitky a zistenia do slov a vyzdieľať s ostatnými to čo potrebovalo byť vypovedané.

Ďakujem Petr za to, že si ma na tejto mojej krátkej, ale pre život nesmierne dôležitej ceste sprevádzal, a že si mi umožnil vstúpiť do seba. Tiež ďakujem za tvoje priateľstvo.

Robert Bystriansky

S Petrom Hadačom som sa prvý krát stretol v roku 2018 na informatívnom večeri o programe Mužská sila. Od prvej chvíle na mňa urobil dojem svojou pokorou, vedomím a skromnosťou. Vtedy vo mne začalo klíčiť silné volanie zažiť, vidieť a cítiť Vision Quest. Tri roky zrela táto myšlienka, tri roky som počúval vnútorné volanie, no rozhodnutie zúčastniť sa prišlo náhle a nečakane behom jedného júnového dopoludnia v lete 2021. Tri týždne na to som už sedel pred stanom v Zaježovej, na ktorú mám krásne spomienky z detstva a tešil som sa čo sa udeje nasledujúcich 10 dní a nocí. „Vision Quest sa nedá opísať“ hovorili mi kamaráti, ktorí sa toho zúčastnili už predtým. Mali pravdu. Vision Quest treba zažiť, precítiť, ale aj prekonať. Treba ho uvidieť, ohmatať či pohladkať. Zážitok umocnili sprievodcovia, zvlášť Petr Hadač. Je obdivuhodné akú silu vie dodať, akú stopu na duši zanechať, ako ovplyvniť životy a myslenie (nielen) chlapov. Som rád, že sa naše cesty životom preťali a chvíločku išli vedľa seba a že som mal možnosť nazrieť cez zvodidlá aj na tú jeho cestu… tiež je taká hrboľatá ako moja a teší ma, že som mohol vidieť že aj po takej ceste sa dá kráčať vztýčene, rezko a priamo. Ďakujem Petr.

Robo Bystriansky odporúča vision quest
Alena Marcineková odporúča vision quest

David Michel

Vision Quest pod vedením Petra Hadače pro mě byla zkušenost která se nedá slovy správně popsat. Každý si zažije to své a nejde si, co je pro něj podstatné. Důležité však bylo, jak byl celý proces veden a nastaven. Díky bezpečnému a přívětivému vedení se v kruhu neznámých lidí během krátké chvíle vytvořila silná důvěra a otevřenost a všichni tak mohli být ke všem a hlavně k sobě naplno upřímní. Petrova zpětná vazba v kombinaci se zpětnou vazbou ostatních facilitátorů, které si přizval, aby byl proces naplno efektivní, dopomohla každému k nalezení své vnitřní síly. Petrův přístup je ojedinělý. Nerad bych prozrazoval cokoliv konkrétního, každý by si Vision quest pod jeho vedením měl sám zažít. Jediné co můžu prozradit je, že Petr umí v lidech spatřit něco, co oni sami nenachází. Čte v každém mezi řádky a pak to umí podobným způsobem předat dál.
Příroda, otevřené a bezpečné prostředí, skvělá kuchyně a hlavně pevné a přesto přívětivé vedení je kvalitní a kompletní balíček pro každého, kdo cítí, že potřebuje změnu, ale ještě neví jakou. Howgh!

Kdy: 11. – 21. 7. 2024

Kde: Zaježová, Slovensko

do setkání zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny