Kdo je

Petr Hadač

Letos je mi 47 let. Osobním rozvojem se zabývám od puberty, byť tenkrát se tomu tak ještě neříkalo a bylo to hlavně skrze knihy a odborné časopisy. Fascinace lidskou psyché a filozofií se mě držela odnepaměti, protože mé dětství nebylo zrovna jednoduché a toužil jsem pochopit všechny ty souvztažnosti lidského života, ve kterých mi dospělí dělali více nepořádek než jasno. Od roku 2003 jsem prošel mnoha výcviky, kurzy, semináři, přednáškami, a také omyly, pády, vstávání z bahna, mnoha „aha“ momenty.

Poprvé jsem vision questem prošel v létě 2014. Tehdy jsem si v sobě srovnal některé klíčové hodnoty. Výsledkem je to, že jsem se stal koučem osobního rozvoje, že vůbec čtete tato slova, a že od roku 2017 provádím tímto procesem muže, ženy i páry.

Mé zkušenosti v číslech:

vision questů v roli hlavního průvodce

vision questů v roli spolu-průvodce

účastníků vision questů

vision questy v roli účastníka

Vision Questem vás bude také provázet

Vision Quest Slovensko, Soňa Korecová

Soňa Korecová

Som mama 13 ročného syna, priateľka a v prvom rade žena, ktorá šíri radosť, svetlo a hľadá vo všetkom hlbší zmysel. Počas vyše 24 rokoch pôsobenia v obchodnej sfére a práci v korporáte v rôznych odvetviach som postupne prichádzala na to, kto som.

Cez pochopenie vlastných životných lekcií a intenzívnej práci na sebe som našla cestu bližšie k sebe, k svojej celistvosti a sebahodnote.

Som absolventkou Univerzity Vedomého Života, Vision Questu 2021, Zrkadla Ženy 2022 a iných seba rozvojových kurzov vďaka ktorým som našla ďalšie kvality svojho JA, objavila svoje dary, otvorila sa tvorivosti a nabrala odvahu meniť svoje sny na skutočnosť. Pred 6 rokmi mi pomohla na mojej ceste liečivá hudba – soundhealing. Zvuky vysoko vibračných hudobných nástrojov sa hlboko dotkli môjho srdca aj duše a stali sa súčasťou mojich dní. To čo mne pomáhalo na mojej ceste rozpustiť vlastné presvedčenia a preliečiť zranenia, uzrieť svoje dary, dnes prinášam pomocou liečivých tónov druhým na ich ceste k sebe samým. Vytváram priestor pre individualne alebo skupinové stretnutia a taktiež som spolutvorkyňou na rôznych ženských kruhoch.

Venujem sa tiež tvorbe prírodných sviečok a kozmetiky. Kontakt s prírodou je mojim každodenným zdrojom, ktorý vyživuje moje telo aj dušu.

Po absolvovaní VQ vnímam v mojom živote, že sa dali veci oveľa viac do pohybu, aj keď to bolo občas turbolentné, ale vždy prínosné a prijímala som to s dôverou a vďačnosťou. Získala som väčšiu odvahu, prepojenie s prírodou a hlavne sama so sebou čo vnímam ako najväčší prínos.

Ďakujem Petrovi za dôveru, jeho vnímavosť, ochotu vypočuť a schopnosť vidieť v druhých ich dary a potenciál. Je mi cťou, že môžem byť súčasťou Vision Questu ako spolu – sprievodkyňa pre ženy aj mužov na ceste za hľadaním ich osobnej vízie.

Kdy: 11. – 21. 7. 2024

Kde: Zaježová, Slovensko

do setkání zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny