Kdo je

Petr Hadač

Letos je mi 45 let. Osobním rozvojem se zabývám od puberty, byť tenkrát se tomu tak ještě neříkalo a bylo to hlavně skrze knihy a odborné časopisy. Fascinace lidskou psyché a filozofií se mě držela odnepaměti, protože mé dětství nebylo zrovna jednoduché a toužil jsem pochopit všechny ty souvztažnosti lidského života, ve kterých mi dospělí dělali více nepořádek než jasno. Od roku 2003 jsem prošel mnoha výcviky, kurzy, semináři, přednáškami, a také omyly, pády, vstávání z bahna, mnoha „aha“ momenty.

Poprvé jsem vision questem prošel v létě 2014. Tehdy jsem si v sobě srovnal některé klíčové hodnoty. Výsledkem je to, že jsem se stal koučem osobního rozvoje, že vůbec čtete tato slova, a že od roku 2017 provádím tímto procesem muže v rámci výcviku Mužská síla.

Čím dál více lidí se mě ptalo, jestli otevřu možnost projít vision questem mimo výcvik, a zda jej otevřu i ženám. Pár let mi to trvalo, ale to rozhodnutí jsem udělal a vloni tuto možnost poprvé nabídl široké veřejnosti – mužům, ženám i párům.

Mé zkušenosti v číslech:

vision questů v roli hlavního průvodce

vision questů v roli spolu-průvodce

účastníků vision questů

vision questy v roli účastníka

Robert Bystriansky

S Petrom Hadačom som sa prvý krát stretol v roku 2018 na informatívnom večeri o programe Mužská sila. Od prvej chvíle na mňa urobil dojem svojou pokorou, vedomím a skromnosťou. Vtedy vo mne začalo klíčiť silné volanie zažiť, vidieť a cítiť Vision Quest. Tri roky zrela táto myšlienka, tri roky som počúval vnútorné volanie, no rozhodnutie zúčastniť sa prišlo náhle a nečakane behom jedného júnového dopoludnia v lete 2021. Tri týždne na to som už sedel pred stanom v Zaježovej, na ktorú mám krásne spomienky z detstva a tešil som sa čo sa udeje nasledujúcich 10 dní a nocí. „Vision Quest sa nedá opísať“ hovorili mi kamaráti, ktorí sa toho zúčastnili už predtým. Mali pravdu. Vision Quest treba zažiť, precítiť, ale aj prekonať. Treba ho uvidieť, ohmatať či pohladkať. Zážitok umocnili sprievodcovia, zvlášť Petr Hadač. Je obdivuhodné akú silu vie dodať, akú stopu na duši zanechať, ako ovplyvniť životy a myslenie (nielen) chlapov. Som rád, že sa naše cesty životom preťali a chvíločku išli vedľa seba a že som mal možnosť nazrieť cez zvodidlá aj na tú jeho cestu… tiež je taká hrboľatá ako moja a teší ma, že som mohol vidieť že aj po takej ceste sa dá kráčať vztýčene, rezko a priamo. Ďakujem Petr.

Alena Marcineková

masérka a kraniosakrálna terapeutka

Vedela som, že raz budem súčasťou Vision Questu. Keď sa táto myšlienka, alebo skôr vízia ku mne čoraz viacej predierala, prišla informácia, že Petr otvára „brány“ aj nám ženám na slovenskom VQ.
Akosi spontánne som sa ihneď prihlásila s dôverou, že toto je ten VQ, ktorý chcem zažiť.
Petr je človek, ktorý má prirodzenú schopnosť ľudí viesť a načúvať im, vytvára pocit jedinečnosti a bezpečia pre každého, kto sa rozhodne byť v jeho „poli“.
Vision Quest si ma zavolal sám a tiež miesto, kde sa konal v lete 2021, bolo pre mňa veľmi dôležité a jedinečné.
Začal sa pre mňa už prihlásením v máji, príprava bola veľmi podporujúca a detailná, proces hlbokej premeny bol spustený a ja som veľmi vďačná, že som načúvala svojej intuícii a nechala sa viesť nielen samotným procesom, ale aj skúsenými sprievodcami.
Vďaka VQ som našla ďalšie kvality svojho JA a krásne nové hlboké priateľstvá.

Viktor Mašíček

programátor

Vision Quest pod Petrovým vedením pro mě byl zásadním životním milníkem, i díky společné kvalitní přípravě a integraci. Hlavní však je, že je skvělý člověk a do své práce dává srdce, což mi na mé cestě obrovsky pomohlo a pomáhá. Z Petra zkrátka vždy cítím autentickou otevřenost ke všem.

Anna Žuffová

VQ mi priniesol do života veľa uvedomení a zážitkov. Dopriala som si dlhší nerušený čas iba pre seba.

Rozhodla som sa pre túto formu z viacerých dôvodov. Hnala ma túžba upratať si myšlienky vo svojom tempe. Pripomenúť si svoje dary. Zvedomiť zámery. Určiť nové. To všetko a ešte omnoho viac sa mi tam podarilo.

Ďakujem Petrovi a všetkým ostatným za láskavé vedenie, vytvorenie prostredia dôvery, za ochotu vždy pomôcť a vypočuť.  Pred prihlásením som mala otázniky, či je to ok pre ženy, ale vedela som, že tam ísť chcem. Hneď od nástupu som vedela, že je to pre mňa dobré miesto a cítila som sa veľmi prirodzene.

V tom nádhernom prostredí, obklopená mne srdcu blízkymi ľuďmi, som prežila veľa radosti a opäť viac spoznala samu seba.

Niekedy riešime všetko možné, naoko veľmi dôležité, len preto, aby sme nemuseli tak naozaj úprimne pozerať na svoj život, stretnúť sa sami so sebou… VQ je dobré zastavenie a všetkým ho odporúčam.

Richard Šufliarsky

Head of ECM unit at Datalan

Vision Quest som si prežil v lete 2020. Pod Petrovým vedením mi to všetko dávalo zmysel a zapadalo do seba ako skladačka. Vyhovuje mi jeho priamočiarosť a navádzanie na kladenie si tých správnych otázok. Oceňujem spôsob prípravy a spätnú väzbu po návrate z Vision Questu. Pomohol mi pozrieť sa na veci z toho správneho uhla a ukázal mi to čo som prehliadal, alebo nie celkom vnímal.

Pavel Vojtěchovský

vedoucí týmu a analytiky, programátor

Petr dokáže vytvořit atmosféru naprostého bezpečí a porozumění. Jeho životní zkušenosti, znalosti a praxe mu umožňují přijimat nás takové jací jsme. Právě proto je možné mu svěřit svá trápení, získat porozumění a pak společně nalézt kroky, které vedou k cíli. Otevřenost, upřímnost, porozumění a nadhled jsou vlastnosti, které spolu s vnitřní silou a empatií dělají z Petra člověka, který má mou plnou důvěru. Osobně oceňuji především jeho praktický přistup. Osobně získané a každou buňkou těla prožité zkušenosti, jsou pro skutečné změny v životě ideální. Já jsem díky praktickým cvičením, kterými nás Petr provedl, pochopil, v čem spočívají mužské kvality. Díky jeho vedení jsem našel způsob jak překonat samotu a tvořit opravdová hluboká přátelství. Našel jsem opět sílu, směr a radost v životě. A na závěr, podle mého názoru, to nejdůležitější: Petr tuhle práci dělá RÁD.

Vision Questem vás bude také provázet

Radka Kolínová

Žiju v Brně a  je mi 53 let.

Jsem 14 let šťastně vdaná za úžasného a milujícího muže. Mám jednu dospělou dceru.

Přes 25 let jsem pracovala v bankovnictví a svět financí mě bavil. Po 50. roce věku jsem od základu začala měnit svůj život. Skončila jsem s bankovnictvím a naplno jsem začala učit hormonální jógovou terapii podle Dinah Rodrigues (učím sestavu pro ženy na aktivaci estrogenu, mužskou sestavu, která aktivuje testosteron a sestavu pro aktivaci jater, sleziny a slinivky). Osobní setkání s 93 letou Dinah při mé certifikaci v roce 2017, mi ukázalo, že to, jak budu žít, je jen moje volba.

S krizí jménem Menopauza jsem pochopila, že život je rituál, který slouží našemu vývoji a iniciaci. Hledala jsem možnosti, jak projít životními branami a výzvami vědomě. Vision Quest je pro mě posvátným prostorem, který přesně tohle umožňuje. Vision Quest a jeho průvodcování si mě zavolalo a nyní mám za sebou téměř 2 roky výcviku průvodcováním Vision Questem u Zdeňka a Šárky Weberových. Prožila jsem 2 Vision Questy. Vnímám, jak s každým dnem ve výcviku zraju, uzdravuju se a sceluju svoje oddělené části. Inspiruju i ostatní, aby žili ZDRAVÍ, RADOST a VITALITU bez ohledu na věk a minulost.

Proč jdu do Vision Questu s Petrem? S Petrem jsem zažila svůj první VQ. Přesvědčila jsem se o jeho kvalitách. Petr  je schopen vnímat a držet prostor VQ. Citlivě vnímá potřeby a procesy účastníků. Dokáže dávat oporu a hranice. Respektuje procesy, které v rámci VQ probíhají a které spouští TO, co nás přesahuje. S Petrem se cítím v bezpečí.

Kdy: 13.-23.7.2023

Kde: Zaježová, Slovensko

do setkání zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny